Hevi Group Oy on osakeyhtiö, jonka kotikunta on Oulu, rekisteröity vuonna 2023. Tilikaudella, joka päättyi 31.12.2025, liikevaihto oli 0 € ja liikevoitto -1 096 €; omavaraisuusaste -85,4 %.
Liikevaihto 20250 €-100 % edellisestä tilikaudesta
Liikevoitto-1 096 €
Tilikauden tulos-1 131 €käyttökate -1 096 €
Omavaraisuusaste-85,4 %quick ratio 0,09
Toiminut3 vrekisteröity 21.8.2023
Oulu: 38 uutta yritystä 30 päivässä
- CoMa Works OyMuu mainostoimistojen toiminta
- Pikimedia OyMuu mainostoimistojen toiminta
- Agentic Cloud OyLaitteistokonsultointi ja käyttö- ja hallintapalvelut
Kokeile maksutta
Saat alueesi uudet yritykset sähköpostiisi joka aamu. 14 päivää, ei maksukorttia.
Talous
LiikevaihtoLiikevoittoTilikauden tulos
| Tunnusluvut | 31.12.2025 | 31.12.2024 |
|---|---|---|
| Liikevaihto | 0 € | 15 t€ |
| Liikevaihdon muutos | -100,0 % | – |
| Käyttökate | -1 096 € | -7 412 € |
| Käyttökate-% | – | -49,0 % |
| Liikevoitto | -1 096 € | -7 412 € |
| Liikevoitto-% | – | -49,0 % |
| Tilikauden tulos | -1 131 € | -8 903 € |
| Henkilöstökulut | 0 € | 578 € |
| Omavaraisuusaste | -85,4 % | -66,4 % |
| Quick ratio | 0,09 | 0,16 |
| Current ratio | 0,09 | 0,16 |
| Suhteellinen velkaantuneisuus | – | 147,4 % |
| Taseen loppusumma | 12 t€ | 13 t€ |
| Oma pääoma | -10 t€ | -8 903 € |
| Rahat ja pankkisaamiset | 222 € | 1 577 € |
Tase
Taseen loppusummaOma pääomaRahat
Tuloslaskelma ja tase
Tuloslaskelma
| 31.12.2025 | 31.12.2024 | |
|---|---|---|
| Liikevaihto | 0 € | 15 t€ |
| Liiketoiminnan muut tuotot | 0 € | 1 747 € |
| Materiaalit ja palvelut | 0 € | -16 t€ |
| Henkilöstökulut | 0 € | -578 € |
| Liiketoiminnan muut kulut | 1 096 € | -7 456 € |
| Liikevoitto (-tappio) | -1 096 € | -7 412 € |
| Rahoitustuotot ja -kulut + (-) | 35 € | -1 492 € |
| Voitto (tappio) ennen tilinpäätössiirtoja ja veroja | -1 131 € | -8 903 € |
| Tilikauden voitto (tappio) | -1 131 € | -8 903 € |
Tase
| 31.12.2025 | 31.12.2024 | |
|---|---|---|
| Pysyvät vastaavat | 9 843 € | 9 843 € |
| Saamiset | 1 688 € | 1 979 € |
| Rahat ja pankkisaamiset | 222 € | 1 577 € |
| Vaihtuvat vastaavat | 1 909 € | 3 556 € |
| Vastaavaa | 12 t€ | 13 t€ |
| Oma pääoma | -10 t€ | -8 903 € |
| Lyhytaikainen vieras pääoma | 22 t€ | 22 t€ |
| Vieras pääoma | 22 t€ | 22 t€ |
Kaikki tilinpäätöksen erät (32)
| 31.12.2025 | 31.12.2024 | |
|---|---|---|
| Liikevaihto | 0 € | 15 t€ |
| Liiketoiminnan muut tuotot | 0 € | 1 747 € |
| Materiaalit ja palvelut | 0 € | -16 t€ |
| Henkilöstökulut | 0 € | -578 € |
| Liiketoiminnan muut kulut | 1 096 € | -7 456 € |
| Liikevoitto (-tappio) | -1 096 € | -7 412 € |
| Rahoitustuotot ja -kulut + (-) | 35 € | -1 492 € |
| Voitto (tappio) ennen tilinpäätössiirtoja ja veroja | -1 131 € | -8 903 € |
| Tilikauden voitto (tappio) | -1 131 € | -8 903 € |
| Pysyvät vastaavat | 9 843 € | 9 843 € |
| Saamiset | 1 688 € | 1 979 € |
| Rahat ja pankkisaamiset | 222 € | 1 577 € |
| Vaihtuvat vastaavat | 1 909 € | 3 556 € |
| Vastaavaa | 12 t€ | 13 t€ |
| Oma pääoma | -10 t€ | -8 903 € |
| Lyhytaikainen vieras pääoma | 22 t€ | 22 t€ |
| Vieras pääoma | 22 t€ | 22 t€ |
| Sijoitukset | 9 843 € | 9 843 € |
| Lyhytaikaiset muut saamiset | 1 688 € | 0 € |
| Lyhytaikaiset muut velat | 22 t€ | 22 t€ |
| Edellisten tilikausien voitto (tappio) | -8 903 € | 0 € |
| Arvonalentumiset vaihtuvien vastaavien rahoitusarvopapereista | 0 € | -1 457 € |
| Lyhytaikaiset siirtosaamiset | 0 € | 1 979 € |
| Lyhytaikaiset ostovelat | 0 € | 28 € |
| Ostot tilikauden aikana | 0 € | -16 t€ |
| Tilikauden voitto (tappio), oma pääoma | -1 131 € | -8 903 € |
| Lyhytaikaiset saamiset | 1 688 € | 1 979 € |
| Korkokulut- ja muut rahoituskulut muille kuin saman konsernin yrityksille | 35 € | -34 € |
| Palkat ja palkkiot | 0 € | -578 € |
| Vastattavaa | 12 t€ | 13 t€ |
| Palvelujen ostot | 0 € | -676 € |
| Muut osakkeet ja osuudet | 9 843 € | 9 843 € |
Digitaalisesti (XBRL) PRH:lle jätetyistä tilinpäätöksistä; tunnusluvut laskettu niistä. Omavaraisuusaste = (oma pääoma + tilinpäätössiirtojen kertymä) / (taseen loppusumma − saadut ennakot).