H&H Andersson Oy on osakeyhtiö, jonka kotikunta on Hyvinkää, rekisteröity vuonna 2018. Tilikaudella, joka päättyi 31.12.2024, liikevoitto -9 145 €.
Bruttotulos 2024445 €-70 % edellisestä tilikaudesta
Liikevoitto-9 145 €
Tilikauden tulos533 t€käyttökate -9 145 €
Toiminut7 vrekisteröity 30.11.2018
Hyvinkää: 6 uutta yritystä 30 päivässä
- Jyliset OyTalonrakentaminen
- WauWall OyMuu mainostoimistojen toiminta
- RFS Invest OyMuualla luokittelematon muu rahoituspalvelutoiminta pois lukien vakuutus- ja eläkevakuutustoiminta
Kokeile maksutta
Saat alueesi uudet yritykset sähköpostiisi joka aamu. 14 päivää, ei maksukorttia.
Talous
BruttotulosLiikevoittoTilikauden tulos
| Tunnusluvut | 31.12.2024 | 31.12.2023 | 31.12.2022 |
|---|---|---|---|
| Liikevaihdon muutos | -70,5 % | – | – |
| Bruttotulos | 445 € | 1 508 € | 0 € |
| Käyttökate | -9 145 € | -7 660 € | -3 805 € |
| Liikevoitto | -9 145 € | -7 660 € | -3 805 € |
| Tilikauden tulos | 533 t€ | 232 t€ | 56 t€ |
| Taseen loppusumma | 789 t€ | 336 t€ | 113 t€ |
| Rahat ja pankkisaamiset | 412 t€ | 281 t€ | 61 t€ |
Tase
Taseen loppusummaOma pääomaRahat
Tuloslaskelma ja tase
Tuloslaskelma
| 31.12.2024 | 31.12.2023 | 31.12.2022 | |
|---|---|---|---|
| Bruttotulos | 445 € | 1 508 € | 0 € |
| Liiketoiminnan muut kulut | -9 590 € | -9 167 € | -3 805 € |
| Liikevoitto (-tappio) | -9 145 € | -7 660 € | -3 805 € |
| Rahoitustuotot ja -kulut + (-) | 542 t€ | 240 t€ | 60 t€ |
| Voitto (tappio) ennen tilinpäätössiirtoja ja veroja | 533 t€ | 232 t€ | 56 t€ |
| Tilikauden voitto (tappio) | 533 t€ | 232 t€ | 56 t€ |
Tase
| 31.12.2024 | 31.12.2023 | 31.12.2022 | |
|---|---|---|---|
| Saamiset | 675 € | 675 € | 0 € |
| Rahat ja pankkisaamiset | 412 t€ | 281 t€ | 61 t€ |
| Vastaavaa | 789 t€ | 336 t€ | 113 t€ |
Kaikki tilinpäätöksen erät (11)
| 31.12.2024 | 31.12.2023 | 31.12.2022 | |
|---|---|---|---|
| Bruttotulos | 445 € | 1 508 € | 0 € |
| Liiketoiminnan muut kulut | -9 590 € | -9 167 € | -3 805 € |
| Liikevoitto (-tappio) | -9 145 € | -7 660 € | -3 805 € |
| Rahoitustuotot ja -kulut + (-) | 542 t€ | 240 t€ | 60 t€ |
| Voitto (tappio) ennen tilinpäätössiirtoja ja veroja | 533 t€ | 232 t€ | 56 t€ |
| Tilikauden voitto (tappio) | 533 t€ | 232 t€ | 56 t€ |
| Saamiset | 675 € | 675 € | 0 € |
| Rahat ja pankkisaamiset | 412 t€ | 281 t€ | 61 t€ |
| Vastaavaa | 789 t€ | 336 t€ | 113 t€ |
| Sijoitukset | 377 t€ | 55 t€ | 52 t€ |
| Vastattavaa | 789 t€ | 336 t€ | 113 t€ |
Digitaalisesti (XBRL) PRH:lle jätetyistä tilinpäätöksistä; tunnusluvut laskettu niistä. Omavaraisuusaste = (oma pääoma + tilinpäätössiirtojen kertymä) / (taseen loppusumma − saadut ennakot).